Кулькові ручки — це яскравий приклад прогресу, що з'явилася в письмових приладдя. Люди висловлювали свої думки образами або письмовим способом протягом всієї історії цивілізації. Починаючи від відомих всім наскальних малюнків, надалі перейшли в систему певних знаків і поступово, сторіччя за сторіччям, еволюціонуючи, писемність супроводжува...

Кулькові ручки — це яскравий приклад прогресу, що з'явилася в письмових приладдя. Люди висловлювали свої думки образами або письмовим способом протягом всієї історії цивілізації. Починаючи від відомих всім наскальних малюнків, надалі перейшли в систему певних знаків і поступово, сторіччя за сторіччям, еволюціонуючи, писемність супроводжувала людство будучи одним з найважливіших способів його комунікації. Так само, хоча і не так кардинально, еволюціонували і приладдя для письма. Одне з останніх відкриттів   кулькова ручка, активно використовується у всіх країнах і всіма верствами населення досі. Її трохи більш вдосконалений вигляд   ручка автоматична відрізняється від звичайної наявністю механізму, що дозволяє ховати пишучий стрижень всередину, коли ручка не використовується і знову випускати його, коли це необхідно. Авторучки теж стали користуватися популярністю і затребувані донині.

Купити ручку ви зможете в кращому інтернет-магазині канцелярських товарів «Карат», знайшовши його в мережі за запитом «ручки кулькові київ».

Чому ж кулькові ручки завоювали серця мільйонів своєю появою? Насамперед, простотою, без втрати якості написаного і мобільністю. Адже до них для написання текстів використовувалися пір'яні ручки, що завжди було пов'язане з багатьма незручностями. По-перше, до такої речі було складно звикнути, вона писала тільки під певним кутом і натиском, що особливо важко давалося дітям. По-друге, вона залишала багато зайвих чорнильних слідів і потрібно було бути просто віртуозом, щоб ніде не капнути зайвого. По-третє, пір'яна ручка вимагала постійної наявності додаткових атрибутів, таких як чорнильниця з чорнилом і промокашки. І хоч пізніше з'явилися чорнильні пір'яні ручки, трохи полегшили життя їх користувачам, — головні проблеми все ж були не вирішені. Людям доводилося миритися з усіма цими незручностями у зв'язку з відсутністю альтернатив. Саме тому поява ручок нового зразка було так захоплено зустрінуте населенням, давно прагнуть змін на цьому терені. Писати що-небудь стало задоволенням, а не напругою. Транспортувати звичайні кулькові або авторучки стало просто. Особливо це відноситься до літаків. Так-так, людство вже винайшло такі складні механізми, як літаки, але довгий час не міг придумати як змусити не витікати чорнило з чорнильної ручки під час польоту. Поява новинки одним махом вирішила всі ці складнощі і навіть дало старт новому напряму в образотворчому мистецтві.

Кулькова ручка складається з наповненого чорнильною пастою герметичного стрижня, який закінчується металевим ущільненням забезпеченим кульковим механізмом подачі цієї самої пасти саме тоді, коли відбувається натиск на папір. Для зручності використання, тонкий сам по собі стрижень поміщений в корпус товстіший і його легко тримати в руці. Кольори пасти можуть бути різними, це і класичний синій колір, чорний і червоний з зеленим.

Наш інтернет-магазин пропонує кожному зробити свій вибір приладдя для письма.

Less
More
Ручки кулькові

Ручки кулькові

486 товарів
Відображати 1 - 24 з 486 товарів

Підбір товару

Наявність
Змінність стрижня
Наявність ергономічних вставок