Гелева ручка відноситься до сімейства кулькових, але враховуючи механізм її дії, правильніше буде зарахувати її до ролерів. На ринку є і незмінно популярна ручка гелева автоматична, і одноразові види цієї приладдя для письма. Ручка гелева володіє однією дуже вагомою перевагою перед кульковою — вона особливо легко пише. Цю здатність вона от...

Гелева ручка відноситься до сімейства кулькових, але враховуючи механізм її дії, правильніше буде зарахувати її до ролерів. На ринку є і незмінно популярна ручка гелева автоматична, і одноразові види цієї приладдя для письма. Ручка гелева володіє однією дуже вагомою перевагою перед кульковою — вона особливо легко пише. Цю здатність вона отримала завдяки спеціально виведеної чорнильною субстанції на основі гелю, укладеної в її стрижні. Така паста дозволяє домагатися насиченого кольору з безліччю відтінків, а також з легкістю ковзати по аркушу паперу.

Інтернет-магазин товарів для офісу «Карат» дає вам можливість в комфортних умовах купити гелеву ручку. Там ви зможете вибрати форму корпусу і колір пасти на свій розсуд. У нас є ручки в звичайних або прогумованих корпусах, які ще зручніше тримати в руці. Завжди є і автоматичні моделі. Крім дрібної канцелярії, наш магазин пропонує великий вибір інших, пов'язаних з офісною діяльністю товарів, які ви можете придбати за низькими оптовими цінами. Знайти сторінки магазину «Карат» в інтернеті можна використовуючи пошуковий запит «гелева ручка київ».

Вперше ця ручка з'явилася в Японії, там же де з'явився і перший в світі фломастер. Головна принципова відмінність новинки базувалося на іншій конструкції і функціонування пишучого елемента, завдяки якому стало можливе використання набагато більш рідких, водорозчинних чорнила без побоювання їх витікання. Подібний склад чорнила дозволив домогтися чіткого сліду без додаткових зусиль з боку користувача. Також, стало можливим використання для письма та малюнків та інші, відмінні від поверхні паперу, що було практично нереально у випадку з її кульковим аналогом. Наприклад, зараз її з успіхом використовують в манікюрному справі, виводячи на нігтях хитромудрі візерунки.

Завдяки оновленому складу пасти, з'явилася можливість отримати безліч різноманітних відтінків, крім всіх основних кольорів, а також додавати в гель різні вкраплення, наприклад, блискітки. Яскравість і насиченість таких паст набагато вище, ніж ті ж параметри у звичайних стрижнів. А до додаткових плюсів можна віднести здатність висихати на аркуші паперу в рекордно короткі терміни, що не дає можливості написаному бути випадково змазаним рукою користувача.

Гелева ручка часто застосовується в роботах, які потребують високої точності. Особливо доречна вона буде, наприклад, в промальовування дрібних деталей креслення або малюнка, оскільки володіє здатністю виробляти найтонші лінії. В наші дні засноване ціле відгалуження в образотворчому мистецтві, автори робіт якого, створюючи свої шедеври, використовують тільки гелеві ручки. При роботі з ними доводиться бути більш зосередженим, ніж при роботі з фарбами тому, що помилку набагато важче виправити, але зате малюнки виходять дуже оригінальними. Спеціальна техніка роботи та навички автора дозволяють досягти неймовірної ідентичності. Якщо у вас з'явиться коли-небудь вільний час, неодмінно пошукайте викладені в інтернеті картини, виконані гелевими ручками. Ви дійсно не пошкодуєте.

Less
More
Ручки гелеві

Ручки гелеві

216 товарів
Відображати 1 - 24 з 216 товарів

Підбір товару

Наявність
Змінність стрижня