Нерідко лайнери ще називають линерами, втім як не називай, вони відносяться до абсолютно особливими пристосуваннями для письма. По суті, це ручка капілярна, тому що в ній задіяна капілярна методика вилучення чорнильного матеріалу, який рівномірно просочується з основного резервуара і виявляється всередині пише наконечника. За можливу ненадійніст...

Нерідко лайнери ще називають линерами, втім як не називай, вони відносяться до абсолютно особливими пристосуваннями для письма. По суті, це ручка капілярна, тому що в ній задіяна капілярна методика вилучення чорнильного матеріалу, який рівномірно просочується з основного резервуара і виявляється всередині пише наконечника. За можливу ненадійність пишучого вузла ручки турбуватися не варто. Виробники цих інструментів виготовляють такі лайнери, наконечники яких мають можливість адаптуватися під різну силу натиску.

Фахівці в цьому питанні, високо оцінюють лайнер schneider, який випускається знаменитою німецькою компанією. Купити лінер schneider або яких-небудь інших виробників можна в розділі присвяченому цій тематиці, магазину, офісного приладдя «Карат». За допомогою пошукового запиту «купити лайнер київ» ви опинитеся безпосередньо на сторінці линеров і негайно зможете взятися за пошук оптимального для вас.

Хочеться трохи детальніше розповісти про це чудесне пише інструменті і про принципи його дії. Починаючи вже з першого побіжного погляду, розумієш, що лайнери відрізняються від інших ручок своїм виключно тонким наконечником, який більше нагадує голку і може викреслювати на аркуші паперу найтонші лінії. Ця лінія буває дорівнює всього-на-всього 0,2 мм. Ручка капілярна, в якій використовується кульковий механізм, буде залишати на папері значно більш жирний слід.

Вище вже було зазначено, що в линерах працює капілярний метод подачі чорнильною фарби. Цей метод аналогічний тому, який спрацьовує всередині самого звичайного фломастера. З-за цього, ручка капілярна здатна залишати свій слід не тільки виключно в перпендикулярному положенні відносно аркуша паперу, але і у всякому іншому. Власне, так само, як і фломастер або маркер, її не рекомендовано кидати без захисного ковпачка на тривалий час, тому що це може сприяти дострокового висиханню чорнильною фарби всередині.

Найголовнішим компонентом простого капілярного стрижня є спеціальний губчастий матеріал синтетичного походження, який розташовується усередині пишучого інструмента. Ще в процесі виготовлення, цей матеріал рясно просочується чорнильним речовиною на легкій водній основі. Втім, слід відзначити, що пристрій лайнера порядно відмінно від пристрою традиційного фломастера. Це вже істотно більш класна конструкція, яка має можливість стати вам добрим помічником не тільки в кресленні, але і в каліграфії і звичайно ж в образотворчому мистецтві. Лайнер schneider в стані першокласно прокреслити вам найбільш дрібні елементи зображення.

Зовнішній корпус цього інструменту зазвичай робиться з високоякісного пластику (часом прогумованого для зручності). А внаслідок незвичайної тонкощі залишаються ліній, запасу чорнила в ручці очевидно вистачить на досить тривалий час. Сама ж чорнильна фарба порадує користувачів інтенсивністю відтінків.

Less
More
Лайнери

Лайнери

37 товарів
Відображати 1 - 24 з 37 товарів