Графітні олівці відносяться до інструментів, які призначені для листи на паперовій поверхні, а також для малювання і креслення. Це невеликі палички з грифелем якогось із відтінків в середині. Їх можна поділити на звичайні прості олівці і олівці різних кольорів (кольорові олівці). Крім одноразових, розташованих в дерев'яному корпусі, існують їх б...

Графітні олівці відносяться до інструментів, які призначені для листи на паперовій поверхні, а також для малювання і креслення. Це невеликі палички з грифелем якогось із відтінків в середині. Їх можна поділити на звичайні прості олівці і олівці різних кольорів (кольорові олівці). Крім одноразових, розташованих в дерев'яному корпусі, існують їх багаторазові аналоги, які знаходяться в багаторазовому пластиковому корпусі. Додатково до цього, олівець простий (як, власне, і всілякі олівці механічні може мати грифель різного ступеня твердості. Безпосередньо для її визначення і була придумана особлива шкала, отримані дані відображаються виробником на кожному олівці.

Безліч самих різнорідних олівців, а також резервних стрижнів до них ви можете знайти в спеціальному розділі сайту канцелярського магазину «Карат». Розшукати в мережі посилання на предметну сторінку магазину можливо за пошуковим запитом «купити олівці Київ».

Історія олівців продовжується далеко не першу сотню років, а його становлення відбувалося послідовно. Більш схожими на сьогоднішні моделі, олівець простий став орієнтовно в шістнадцятому столітті, власне, саме тоді, коли в перший раз люди виявили в землі графітні поклади. Художники-аматори пристосувалися затискати палички графіту проміж брусків дерева для того, щоб вони не розколювалися і не так активно бруднили руки. Ось так утворився прообраз теперішнього пишучого і рисовального інструменту.

Зараз, виробники подібної продукції можуть запропонувати різні види олівців, в яких грифелі отримали свою власну класифікацію. Співвідношення графіту иглины в них визначає ступінь їх жорсткості. У зв'язку з цим, графітні олівці можуть бути жорсткими або м'якими, а також універсальними. Велика частина тих інструментів, які можна споглядати у вільній реалізації, призначені для загального користування і є саме універсальними, оскільки даний грифель належить відносити до найбільш підходящим для непрофесійного використання.

Кольорові олівці відносяться до варіанту «простих», з однією лише відмінністю в тому, що вони можуть бути самих різних відтінків. Кольорові олівці вживаються у нашій життя приблизно так само довго, як і звичайні, з графіту. Методика їх виготовлення в багатьох моментах збігається з методикою виготовлення простих.

Різнокольорові олівці виробники ділять на художні варіанти і звичайні, для школи. Художні інструменти мають добре насиченою пігментацією і високою якістю використовуваних при їх виготовленні матеріалів. Шкільні види олівців можуть мати інший склад. Частка фарбувального пігменту в них не так висока, а для зовнішньої обкладки застосовуються більш доступні за ціною породи дерев. Тим не менш, для дитячого мистецтва та творчості, найпростіші кольорові олівці стануть у нагоді як не можна краще.

Less
More
Олівці

Олівці

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару