Комп'ютерна клавіатура, по своїй суті, є маніпулятором, за сприяння якого, є можливість управляти курсором на екрані комп'ютера і вводити в нього яку-небудь інформацію. Пройшов не один десяток років, з тих пір, як з'явилася перша її різновид і до тих пір, поки перед нами не постала клавіатура звичного нам, сучасного зразка. Працювати з нею стало...
Комп'ютерна клавіатура, по своїй суті, є маніпулятором, за сприяння якого, є можливість управляти курсором на екрані комп'ютера і вводити в нього яку-небудь інформацію. Пройшов не один десяток років, з тих пір, як з'явилася перша її різновид і до тих пір, поки перед нами не постала клавіатура звичного нам, сучасного зразка. Працювати з нею стало легше, а клавіші розташувалися в оптимальному для пальців порядку. Набагато пізніше на ринок вийшла і бездротова клавіатура, яка приєднувалася до комп'ютера без використання проводів, а за допомогою одного з радіо інтерфейсів.
Купити клавіатуру для комп'ютера найкраще в інтернет-магазині «Карат», оскільки саме він вважається одним з кращих магазинів, що постачають товари офісної спрямованості. На сторінках цього магазину є найбільш популярна серед українських користувачів клавіатура LOGITECH, яка відповідає всім сучасним ергономічним вимогам і представлена у великому розмаїтті моделей. Крім цього, «Карате» ви без праці відшукайте і безліч інших товарів, які обов'язково знадобляться у вашому офісі.
Вперше, подібний пристрій було офіційно запатентований в 1868 році. Тоді це була друкарська машинка з літерами, розташованими в алфавітному порядку. А популярна нині розкладка QWERTY, яка визнана набагато більш ергономічною, побачила світ у 1890 році. Тільки через багато років, механічний апарат для введення інформації став електричним. Це трапилося в 1960 році. Завдяки оновленому винаходу, друкована робота значно полегшилася. Введення тексту більше не вимагав таких зусиль, але мова все ще йде про друкованому пристрої, а не про ПК.
Справді сенсаційним виявилося поява перших у світі ЕОМ (електронно-обчислювальних машин). Навіть не дивлячись на те, що простій людині вони все ж залишалися недоступними через своїх величезних розмірів. На звичайному письмовому столі ЕОМ змогли вміститися лише на початку 1980-х років. «Одомашнення» ПК внесло свої корективи у вимоги до функціоналу пристрою для введення інформації. Розробники додали в розкладку клавіші Enter, Ctrl і Alt, якими ми активно користуємося донині.
протягом ще декількох років закріплювався остаточний вигляд стандартної клавіатури, було вирішено збільшити і тим самим виділити кнопку Enter, щоб вона не «губилася» серед інших, а також додати кілька нових функціональних клавіш. Комп'ютерна клавіатура відокремилася від комп'ютера і стала самостійним пристроєм, яке контактувало з ним по дроту. Набір необхідних клавіш склав 101 шт.
Компанії-виробники почали боротьбу за увагу покупців і почали випускати все більш просунуті моделі клавіатур. З'явилися такі, які дозволяли довгий час друкувати тексти і не відчувати втоми в кистях рук. Були і прогумовані моделі, які захищали внутрішні мікросхеми від потрапляння згубною для них вологи. З'явилися варіанти з підсвічуванням клавіш, а часом зустрічалися зовсім забавні вироби, наприклад, складаються з двох окремих частин.
Сьогодні, саму широку популярність придбали бездротові клавіатури, часто працюють через Bluetooth інтерфейс і мають широкий радіус дії.
Менше(044) 5000-200 Чекаємо дзвінки з 900 до 1800
Клавіатура DEFENDER (45529)Element HB-520 USB UKR чорний
Завантаження...